Katalogs

 

Gaidīsim Jūs studijā:

 Pulkveža Brieža 4,

Rīgas centrā 

(ieeja pagalmā)

 t. 26545407

 
 
 

Par mums

Mūsu uzņēmuma specializācija ir īstu itāļu mēbeļu pārdošana.

Galvenā mūsu atšķirība no citiem uzņēmumiem, kas piedāvā itāļu mēbeles Latvijā – ir pieņemākās cenas, kas ļauj mūsu klientiem gūt kvalitāti, stilu un mājīgumu savā dzīvē.

Itāļu mēbeles

Itālijas mēbeles ir stilīgas, tehnoloģiskas un ērtas. Itāļu mīkstās mēbeles – tās ir lieliskas un greznas konstrukcijas, vienalga vai tās ir klasikas, vai modernas formas.

Trīs itāļu mēbeļu augstākās mākslas postulāti paliek aktuāli visos laikos: dažādība stilā un dizainā, funkcionalitāte un visaugstākais kvalitātes līmenis. Tie tiek svēti ievēroti jebkuru mēbeļu ražošanā – viesistabu vai mīksto mēbeļu, guļamistabu vai virtuves mēbeļu. 

Mūsdienu Itālijas mīkstās mēbeles ir respektablas un ekscentriskas.

Klasiskās itāļu mēbeles ir drošas un izgatavotas no dabiskiem materiāliem. Tās būs piemērotas ikdienai un kalpos Jums ilgus gadus. Labums ir tas, ka klasiskas mēbeles ir aktuālas visos laikos.

Katram piedāvātajam modelim piemīt ekskluzīvs dizains, ekoloģiski materiāli un nevainojam kvalitāte.

Itāļu mīksto mēbeļu apdare - tie ir daudzveidīgi tekstila un ādas materiāli. Pēc Jūsu pasūtījuma mēs varēsim aizvietot ražotāja piedāvāto apdares veidu uz to, kurš Jums ir tīkamāks.

Mēbeļu studija “Divano Italiano”

Mēbeļu studija “Divano Italiano” piedāvā Jums apmeklēt mūs pēc adreses Pulkveža Brieža 4, Rīgā.

Studijā Jūs varēsiet apskatīt dažus mēbeļu paraugus, piedāvātus mūsu mājas lapā. Mēs labprāt paradīsim Jums katalogus, audumu paraugus un apdares materiālus no dažādiem itāļu mēbeļu ražotājiem.

Mēs Jums piedāvājam īstas itāļu mēbeles par pieņemākām cenām. Reālās cenas mūsu precēm nosaka tas, ka preces iespējams iegādāties nelielā mēbeļu studijā.

Viss, augstāk minētais apliecina, ka mēbeļu iegāde pie mums ir vissērtākā un tik izdevīga kā vēl nekad!

 

 
Copyright © SIA DivanoItaliano
Created by Ardo-Online
Top.LV
e-TIRGUS.LV
on-line.lv Veikali Shops